Robíme všetky maliarske práce

Od omaľovania jednej izby až po omaľovanie celej budovy.

Máme dlhoročné skúsenosti s maľovaním škôl, internátov, nemocníc, domovov sociálnych služieb, hotelov, penziónov a podobne. Vieme a snažíme sa zákazníkovi maximálne prispôsobiť aby naša práca čo najmenej obmedzovala prevádzku v takýchto zariadeniach. Maľujeme však aj byty, rodinne domy a nastriekame Vám radiátory ci natrieme zárubne. Pracujeme v každom ročnom období aj v zime, keď sú steny vykúrene schnú skoro tak dobre ako cez leto. 

             
 

                

 

 

Ako to celé prebieha?

 
  • Po prvotnom kontakte si telefonicky dohodneme obhliadku priestorov a následne Vám zadarmo vypracujeme cenovú ponuku. Finálnu cenu určujeme až po obhliadke, nakoľko nie je maľovanie ako maľovanie, každá zákazka je iná.

  • Pred maľovaním si zákazník sám  poposúva nábytok do stredu izby. O všetko ostatné sa postaráme my.

  • Všetok materiál potrebný na maliarske práce zabezpečíme my. Ako farby na maľovanie, tak aj veci potrebné na zakrývanie a ďalšie materiály a nástroje nutné pre prácu. V prípade maľovania stien farebne, vám poskytneme vzorkovník.  Ak si farbu chcete zabezpečiť sami, nie je to problém.

  • Nábytok pozakrývame, potom sa vyškrabujú všetky praskliny, vyduté miesta a staré tmely, ktoré už nedržia. Tie sa následne vyspravia vhodným materiálom ( sadrou, tmelom, maltou alebo omietkou).Následne sa začne s nanášaním farby...

  •  maliar, maliari Ružomberok