Robíme všetky maliarske práce

Od omaľovania jednej izby až po omaľovanie celej budovy.

Máme dlhoročné skúsenosti s maľovaním škôl, internátov, nemocníc, domovov sociálnych služieb, hotelov, penziónov a podobne. Vieme a snažíme sa zákazníkovi maximálne prispôsobiť aby naša práca čo najmenej obmedzovala prevádzku v takýchto zariadeniach. Maľujeme však aj byty, rodinne domy a nastriekame Vám radiátory ci natrieme zárubne. Pracujeme v každom ročnom období aj v zime, keď sú steny vykúrene schnú skoro tak dobre ako cez leto. 

Ako to celé prebieha ?
 
  • Po prvotnom kontakte si telefonicky dohodneme obhliadku priestorov a následne Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku. Finálnu cenu určujeme až po obhliadke, nakoľko není maľovanie ako maľovanie, každá zákazka je iná.
  • My sa o všetko postaráme. Pomôže však ak poposúvate nábytok do stredu izby. Pred maľovaním pozakrývame nábytok a podlahy fóliami ktoré zabránia znečisteniu.
  • Štandardne sa po zakrývaní vyškrabujú všetky praskliny, vyduté miesta a staré tmely, ktoré už nedržia. Tie sa následne vyspravia sádrou, maltou alebo omietkou, záleží aké veľké sú diery a aký je podklad, podľa toho sa zvolí konkrétny materiál na vyspravenie.
  • Všetok materiál potrebný na maliarske práce zabezpečíme my. Ako farby na maľovanie, tak aj veci potrebné na zakrývanie a dalšie materiály nutné pre prácu. Ak si farbu chcete zabezpečit sami, nie je problém. V prípade maľovania stien farebne, vám samozrejme poskytneme vzorkovník.